Věrnostní programy

Marketingový nástroj, který má odměnit stávající zákazníky a zajistit jejich věrnost a zároveň získat důvěru budoucích zákazníků. Zajišťujeme kompletní zázemí pro věrnostní program. Komunikaci s členy věrnostních programů zajišťujeme v drtivé většině případů formou adresných rozesílek.

Věrnostní programy se využívají například pro zasílání personifikovaných slevových poukázek dle výše obratu konkrétního zákazníka, dále adresné pozvánky na různé akce podle zájmových skupin a nebo také zajišťujeme rozesílky narozeninových poukázek na základě data narození.

Dárkové věrnostní programy:
Prezentace firmy prostřednictvím dárků a vzorků zdarma je osvědčený a efektivní způsob pro získání nových zákazníků a udržení těch stávajících. Naše firma je mnohaletým specialistou v balení, kompletaci i rozesílání takovýchto zásilek. Zaručíme vám, že se zaslaný produkt dostane v naprostém pořádku včas do těch správných rukou.

Slevové věrnostní programy:
Tento reklamní nástroj účinně pracuje zejména s prvky jako je sleva na další nákup, zvýhodněné nabídky, poukázky na odběr zboží v určité ceně, produkty za snížené ceny a jiné firemní prémie.

Zvláštní skupinou jsou pak rabatové slevy, nabízené za odběr zboží v určité hodnotě. Oblíbeným a masové rozšířeným nástrojem je slevová věrnostní karta, kterou pro Vás v případě zájmu také vyrobíme.

Poradíme vám jak s nastavením samotné kampaně, tak i s provedením akce, pro kterou lze mimo jiné opět skvěle využít formu adresných rozesílek koncovým klientům.