Personifikace

Personifikace, nebo-li zosobnění a konkrétní označení tiskovin má v posledních letech obrovské využití například v rámci reklamních kampaní, kdy má díky oslovení konkrétní cílové daleko větší odezvu (s tím jsou spojené nižší náklady na reklamu). Kromě zmíněné reklamy má personifikace uplatnění u korespondence velkých firem, kdy se kromě cíleně zaměřených nabídek zasílají také různé věrnostní programy nebo například číslované formuláře a smlouvy. Do našeho strojního vybavení patří produkční systémy Konica-Minolta, Neopost, Pitney Bowes a Hewlett-Packard.

Personifikace tiskovin:
Realizujeme personifikace jak na námi vyrobené tiskoviny, tak i na ty dodané klientem. Personifikujeme černobíle i barevně, samozřejmostí je možnost využití oboustranné personifikace. Pro personifikaci používáme různé typy papírů (ofset, matná křída i recyklovaný papír), jejichž gramáž je od 60 do 350 gr/m². Personifikace se u dopisů velmi často používá pro dotisk adresáta (následná rozesílka v obálce s okénkem), ve formě oslovení klienta v 5.pádu nebo například pro dotisk variabilních symbolů.

Tisk adres na obálky:
Tisk adres na obálky vám díky našim technologiím ušetří nejen čas, ale i náklady. Podle formátu a typu obálky je volena buď technologie potisku laser-jet, popřípadě ink-jet. Tisk adres přímo na obálku najde využití především u zakázek s větším nákladem.

Tisk čárových kódů:
Nabízíme také tisk čárových kódů, které slouží k rychlé identifikaci a sběru dat. Používáme veškeré typy čárových kódů i QR kódů, zajistíme vám i jejich generování. Čárové kódy se využívají pro zrychlení obchodních procesů, dále mají využití i u věrnostních programů či spotřebitelských soutěží.

Číslování tiskovin:
Číslování tiskovin se využívá především u formulářů, smluv, soutěžních kupónů, poukazů či u vstupenek. Díky našim technologiím dokážeme tisknout dokumenty i s několika proměnnými (např. u poukázek, kdy se vytváří různá adresa, částka a číslo poukazu). Rádi připravíme personifikaci na míru Vašim požadavků. Pro získání bližších informací nás neváhejte kontaktovat, rádi Vás seznámíme s postupem.