Audio / Videospoty

Audio reklama:
Na základě detailního obeznámení se s vašimi individuálními potřebami a požadavky zajistíme návrh a výrobu firemních inzertních, produktových a slevových spotů. Rádiové spoty umíme připravit tak, aby byly pro posluchače srozumitelné, poutavě a zároveň nápadité a nezaměnitelné. Pro tyto účely disponujeme profesionálním studiovým zázemím a rozsáhlou hlasovou databankou profesionálních spíkrů a herců. Do delších rozhlasových kreativních kampaní jsme připraveni vymyslet originální nosný příběh, spojený s konkrétní image a filozofií společnosti.

Video reklama:
Pokud potřebujete atraktivní a moderní metodou propagovat svou firmu, videoreklama je jasnou volbou. Natáčíme reklamní spoty, které je možné odvysílat v TV vysílání, na internetu, v kinosále nebo na firemní akci. Do videa umíme klíčovat animovanou grafiku.
Máme zkušenosti s výrobou reportáží do TV vysílání v rámci zpravodajství. Vyráběli jsme již také PR reportáže pro konkrétní subjekty. Pravidelně natáčíme sestřihy sportovních utkání nebo koncertů. Zadání jsme schopni zpracovat do 24 hodin v požadovaném formátu.

Mediální poradenství:
S využitím více než patnáctileté zkušenosti s přípravou mediálních plánů nabízíme v rámci kompletního servisu také mediální analýzu pro výběr nejvhodnějšího rozhlasového média, přičemž posuzujeme jak demografická tak sociologická kritéria v daném teritoriu. Mediální plán (popřípadě mediální mix) sestavujeme pro každého klienta vždy velmi citlivě a individuálně.