Copywriting

Reklamní texty:
Perfektní grafický vzhled a originální vizuální prvky zaručeně zaujmou a vytváří patřičně profesionální dojem. Vaše produkty a služby však potenciálním zákazníkům prodává i kvalitně předávané informace ve formě textu. Ten musí být také originální a přehledný, navíc i čtivý a přesvědčivý. Měl by také vždy respektovat specifika konkrétního media, jiný charakter má text pro leták, jiný pro katalog nebo webovou aplikaci...

Texty pro weby:
Texty určené pro klasická média na webu obvykle nefungují - lidé na internetu stránky zpravidla nečtou klasickým způsobem, ale rychle je skenují očima a hledají útržky potřebných informací. Texty pro weby proto mají svá vlastní specifika, musí být vhodně členěné s dostatečným zvýrazněním klíčových slov, seznamů, citací, nadpisů apod.

Kreativita:
Vytvoříme přesně pro vaše potřeby čtivé a poutavé reklamní a marketingové texty, claimy, PR články, texty na web, texty na e-shop, popisky produktů, strategie webového obsahu. Zajistíme i cizojazyčné překlady a korektury textů.

SEO copywriting:
Umíme optimalizovat text vašich webových stránek tak, aby se vylepšila jeho pozice ve vyhledávačích a přitom neutrpěla jeho kvalita a čtivost. SEO copywriting se stará o aktuální,unikátní, zajímavý a pro čtenáře přínosný obsah. Klíčová slova umíme při dodržení těchto pravidel umístit tak, aby byla stále dobře viditelná a vyhledávatelná - v titulku stránky, hlavním nadpisu, podnadpisech, úvodním odstavci, alternativním popisku obrázků a opakovaně v textu.