Outdoor / Indoor

Navigační kampaně • Celorepublikové kampaně • Regionální kampaně

Outdoorová reklama je forma tištěné reklamy, se kterou se vaši zákazníci setkávají i několikrát denně, ať už jdou ráno do práce, odpoledne na nákup, o víkendu na fotbal nebo večer navštíví restauraci. Outdoorová reklama nás obklopuje na každém kroku, ať už se jedná o billboardy, CLV reklamu nebo například navigační systémy. Velké venkovní plochy lákají pohled kolemjdoucích a mají důležitý vliv na prestiž značky nebo produktu. Venkovní reklama působí nepřetržitě po celou dobu prezentace a bez ohledu na vůli příjemce.

Tisk billboardů
Tisk billboardů a velkoformátový tisk je součástí naší široké nabídky. Ve většině případů tiskneme na BBS papíry (120 g papír s modrou rubovou stranou, která zabraňuje prosvítání podkladu, tento papír je odolný vůči povětrnostním podmínkám až 3 měsíce). Součástí našich služeb je také zajištění polepu.

CLV reklama
CLV reklama nebo-li „City Light Vitrine“ je označení nosiče venkovní reklamy o rozměrech 118,5x185 cm. Rozděluje se na několik typů, ať už se jedná o pohyblivé, statické, osvětlené i neosvětlené reklamní boxy. V případě zájmu vám kromě zajištění příslušných ploch připravíme i grafický návrh a zajistíme vám také profesionální tisk CLV podkladů.

Billboardy, bigboardy, plachty
Na základě vašich požadavků vám rádi navrhneme a zrealizujeme celorepublikovou nebo regionální kampaň zahrnující vhodný mix ploch, jako jsou billboardy, bigboardy či plachty...

Navigační systémy
Naší silnou stránkou jsou také realizace a správa navigačních systémů, které realizujeme v rámci ČR a SR.

Streetboardy
Streetboard je mobilní reklamní médium, které pochází ze společnosti Optimal Project CZ s.r.o. a dokáže bezprostředně oslovit cílovou skupinu kdekoliv na území České republiky. Součástí prezentace pomocí streetboardu může být například i tištěný materiál, který je rozdáván kolemjdoucím.