Ruční kompletace / Lepení

Náš záběr v této oblasti je opravdu široký a bez nadsázky by se dalo říci, že je omezený pouze vaší představivostí. Našim klientům zajišťujeme například ruční kompletaci krabiček na telefony, kompletaci předmětů do reklamních tašek, vlepování různých vzorků či vizitek do časopisů, vkládání vzorků nebo letáků do katalogů, lepení nebo vkládání návodu k výrobku, přes lepení reklamních pásek kolem luxusních časopisů, až po lepení malonákladových atypických obálek. Tento segment je velmi rozmanitý a tudíž nelze ani do detailu vyspecifikovat veškeré činnosti, které v tomto směru poskytujeme. Jsme schopni zpracovat takřka veškeré zakázky dle přání klientů, proto z našeho širokého portfólia uvádíme jen několik příkladů.

Ruční lepení - tam, kde nestačí technika, uplatňujeme ruční lepení. Ruční lepení využíváme například u výše uvedeného vlepování vizitek nebo slevových kupónů na přesnou stranu a pozici v časopise, takto vlepované tiskoviny jsou nejčastěji lepeny gelovými body, které lze použít ve snímatelné variantě a tudíž nedojde k poškození časopisu ani tiskoviny. V neposlední řadě pro polep předmětů (lepení slevových samolepek, českých popisů aj.). Zabýváme se ruční kompletací a lepením všeho druhu a proto rádi vyjdeme vstříc i Vašim požadavkům.

Lepení tiskovin se vzorkem - tato činnost vychází ze samplingu, který je v dnešní době velmi často využívanou součástí marketingové strategie, kdy naši klienti zdarma rozdávají vzorky svých produktů za účelem seznámení zákazníků s konkrétním výrobkem. Takto prezentované vzorky jsou často lepené na reklamní prospekt. Postaráme se o lepení potravinářských (bonbóny,...), drogistických (krémy, parfémy,...), farmaceutických (vzorky doplňků stravy,...), textilních ( vzorky látek,...) i dalších typů vzorků dle přání klienta.

Firemní desky a další kompletace - mezi další služby patří také výroba a následná kompletace firemních desek. Vzhledem ke kreativitě našich grafiků a zároveň k naší flexibilitě, co se týká výroby, se nemusíte omezovat pouze na standartní produkty. Zpracováváme i atypické desky, u kterých lze například ručně skládají a lepí jednotlivé části různými typy lepidel podle druhu použitého papíru nebo podle míry pnutí.